اسمارت-توضیحات سرویس و تعرفه ها

سیستم انبار اسمارت

یک سیستم انبار تحت وب چند کاربره قدرتمند که امکان گزارشگیری دقیق از وضعیت ورود/خروج ها و وضعیت انبار از سراسردنیا تنها با چند کلیک ساده را برای مدیران کارخانه ها و شرکت ها فراهم می آورد.

این سیستم چندین سطح دسترسی متفاوت در اختیار مدیران قرار می دهد به نحوی که مدیریت قادر خواهد بود چندین نوع کاربر را از منوی کاربران تعریف نماید.

انواع کاربران که مدیر قادر به تعریف آن هاست عبارت است از:

  • انباردار:به شخصی اطلاق می شود که ورود/خروج به انبار شرکت را رصد می کند و اقدام به ثبت آن ها در سیستم می کند.

  • حسابدار:شخصی است که هزینه های ورود/خروج شامل هزینه خرید و فروش اجناس و هزینه حمل و نقل را محاسبه می کند لذا باید امکان دسترسی به اطلاعات ورود/خروج را در اختیار داشته باشد.پس از ثبت داده توسط شخص انباردار اطلاعات به صورت لحظه ای در اختیار حسابدار قرار خواهد گرفت.

  • مدیرکل:شخصی است که در سیستم قادر به گزارشگیری دقیق از تراکنش های انجام شده بر اساس تاریخ و نام کالا به صورت آنلاین می باشد.همچنین امکان گزارشگیری از معاملات انجام شده با یک مشتری خاص یا فروشنده خاص نیز وجود دارد.

به زودی:امکان گزارشگیری از کارکرد تک تک پرسنل برای کارخانه های صنعتی در دسترس قرار خواهد گرفت.

پشتیبانی شرکت ایده پردازان مبتکر جوان همیشه در کنار شما خواهد بود 09138274486

سیستم هزینه ها:

در صورت خرید این سرویس شخص انباردار قادر خواهد بود به صورت آنلاین درخواست پرداخت کرایه برای راننده نماید.حسابدار از طریق اتوماسیون خود به صورت لحظه ای درخواست ها را دریافت و شروع به بررسی درخواست می کند در این حالت می تواند وضعیت درخواست را به حالت در حال بررسی تغییر دهد .پس از بررسی های لازم چنان چه درخواست انجام شده به پرداخت کرایه منجر گردد حسابدار وضعیت آن را به پرداخت شده تغییر خواهد داد.در غیر این صورت حسابدار درخواست را عودت خواهد داد.

پنل تست:

شما می توانید با تماس با شماره 09138274486 در خواست نام کاربری دهید.این نام کاربری به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت و به مدت یک هفته قادر به استفاده از تمامی امکانات سایت اعم از سرویس انبار و سرویس هزینه ها خواهید بود و در صورت تمایل می توانید به صورت آنلاین اعتبار سرویس خود را به مدت یکسال افزایش دهید.

با دریافت پنل تست رایگان اطلاعات شرکت شما (شامل تلفن،آدرس،نمابر،لوکیشن شرکت بر روی نقشه و... ) به همراه اطلاعات کاملی از نوع فعالیت شما به صورت رایگان برای همیشه در سایت ثبت خواهد شد.

کاربر گرامی تیم ایده پردازان مبتکر جوان هر روزه امکانات جدیدی برای شما به صورت رایگان فراهم خواهد آورد.

تعرفه ها

نوع سرویس مدت اشتراک قیمت(تومان)
سرویس انبار یکسال 800,000
سرویس هزینه ها یکسال 200,000